Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok mit lehet tenni a bőr...

Csajok mit lehet tenni a bőr alatti miteszerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy csomo kis bőr alatti miteszerem pattanásom nemtudom micsoda de nincsenek megérve valami házi praktika ezekre?
2011. szept. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ki kell szúrni (tű) nekem bevált:) de van amelyiket csak úgy hagytam és amgától elmúlt:D
2011. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szurjam ki és elmullik?vagy utána még megkell nyomkodni?
2011. szept. 3. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
szurd ki es nyomd ki majd fertőtlenitsd:D
2011. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem beválik:)
2011. szept. 3. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam sosem vált be a tũvel szúrkálás. Vér jött belõle, aztán annyi. Nyomd ki szerintem, ha nem is rögtön jön ki, de, ha pl másnap újra próbálkozol, akk ki fog jönni. Nekem így szokott lenni.
2011. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tűvel picit megszúrod és óvatosan kinyomod,ha sok van bízd kozmetikusra.Ilyenkor kicsi sebek keletkeznek,amit nem árt normálisan kezelni.
2011. szept. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!