Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a miteszerekkel?...

Mit csináljak a miteszerekkel? Hogyan kell kinyomni?

Figyelt kérdés

Ja és az orromon van.

14/L


2010. jún. 29. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te ne állj neki nyomkodni, mert attól csak rosszabb lesz. Kérd meg anyukádat, hogy ha van lehetőségetek, fizessen be egy tini kezelésre a kozmetikusnál.

Ha esetleg nincs, akkor tisztítsd naponta többször az arcod, attól enyhülhetnek.

2010. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia legjobb otthoni trükk ami igaz nem sokáig tart de egész jó az hogy : fürdésnél jó meleg vizzel az arcod megmosod az orrodra kensz kis tusfürdőt szépen szétkened majd kicsit körömmel megvakarod és végül lemosod hideg vizzel... nekem bevált ideiglenesen!
2010. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

okés köszi, majd megpróbálom.

Anya folyton itt könyörög nekem h had nyomja ki ..

én meg nemengedem..

2010. jún. 29. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem még mindig jobb, ha anyukád nyomja ki, mintha te állsz neki. de mindenképpen a kozmetikus lenne a legjobb megoldás.
2010. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!