Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam meg a hajam...

Hogy csináljam meg a hajam suliba?

Figyelt kérdés

Világosbarna színű kb.derékig érő vékonyszálú,egyenes hajam van.tudtok valami tippet vagy tanácsot írni hogy hogyan csinálhatnám meg a hajam? általában copfban vagy pedig szétengedve hordom de szeretnék újjat is kipróbálni.(egyébként szemüveges vagyok)

14/L


2011. szept. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. [link]

Nem tudom hogy kell megcsinálni őket, de nagyon jók.(:

Vagy kétoldalt összefogod a tincseket és összekötöd, én így szoktam, igaz rövid hajam van, de én is szemüveges vagyok.(:

Remélem segítettem.

12L

2011. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a fejtetőn kezded a fonást és mindig egy kis tincset fogsz hozzá a 3 ág valamelyikéhez.

A másodiknál meg kétfelé választod a copfod, az egyik széléből egy nagyon kicsi tincset leválasztasz és átrakod a másik oldalra, és így tovább.

2011. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi..majd egyszer kipróbálom :)

amugy még írhatnak mások is :D :)

2011. szept. 4. 21:35
 4/5 anonim válasza:
én is nemrég néztem ien vidiket a youtubon és találtam pár jót átlinkelem neked az egyik ien kontyos én szeretem őket és egyszerűek is http://www.youtube.com/watch?v=o0V-PSyJ94U van egy másik is azt most nem találom azt úgy kell megcsinálni h simán copfba fogod a hajad a hajgumi mögötti részt kicsit meglazítod kettéválasztod az ujjadal és beledugod a copfod végét rem segítettem:D
2011. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...tényleg nagyon jó ötletek tippek vannak :)
2011. szept. 5. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!