Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem használ a gyanta?

Miért nem használ a gyanta?

Figyelt kérdés
Veet könnyű zselégyantát(érzékeny bőrre valót) használok,és nem tudom szőrteleníteni a hónaljamat.Nem tudom,mit csinálhatok rosszul,de ne viszi le a szőrt,pedig többször is próbáltam.Úgy használom,ahogy a papírján írva van,és víz se folyt bele.Mi lehet a baj?:S
2011. szept. 4. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:

És biztos,hogy elég meleg volt(mert túlhevítettem,és megvártam amíg lehűl),jó irányba húztam le és gyorsan,és azt is megvártam,hogy elég hosszú legyen a szőr...

Múltkor meg a bikinivonalamon nem használt sehogyse :S

2011. szept. 4. 21:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ez a gyantatípus nem elég erős.Ha mindent jól csináltál akkor nem tapadt bele a szőr.
2011. szept. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
érdemes úgy rákenni hogy nem csak lefele, hanem felfele is kened, hogy mindenhol érje a gyanta a szőt, utána próbáld leszedni.
2011. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,majd akkor úgy próbálkozok...Meg azt is megpróbálom h előtte leradírozom meg felpuhítom a bőrömet.Majd írok ha rájöttem,hogy mi volt a baj,további ötletek?
2011. szept. 11. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!