Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szérumról? Használ/használt egyáltalán valaki ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 1. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a terméket, de egy próbát megér. Ha használ, akkor nyertél vele. Ha nem, akkor legalább megtudtad, és kipróbálsz mást. De mire kell ez? Van egy csomó házi praktika is :)
2011. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én nem ismerek egyet sem :D de szívesen fogadok tippeket :)
2011. nov. 3. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire jó ez a szérum? Nem nagyon értettem amit írtak róla :) Miért van szükséged rá? Hullik a hajad? Fénytelen? Zsírosodik?
2011. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak megtaláltam a fürdőszobában, és gondoltam elhasználom. Az van a flakon (vagy mi) hátulján, hogy: "Intenzív szérum. Diónyi mennyiséget oszlasson el száraz vagy nedves hajon, formázza. Ne öblítse ki!" Úgyhogy gondolom valami hajformázó. Csak én nem merem ezeket kipróbálni, mert volt már, hogy nagyon összeállt, összeragadt tőlük a hajam. És azért kérdeztem rá. Amúgy végül is nincs gond a hajammal, gyorsan zsírosodik, nem fénytelen.
2011. nov. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!