Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám elérni, hogy...

Mivel tudnám elérni, hogy gyorsabban nőjön a hajam? Akár házi praktika is jöhet.

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm. (:
2011. szept. 6. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejen állás.

(Nemcsak az agyat serkenti, hanem a hajhagymákat is.)

2011. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amiben hiszek az az hogy időnként 1-2 havonta el mész fodrászhoz és levágatod a töredezett szálakat, és kicsit ki igazítgatod.
2011. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bánfi hajszesz!!!

[link]

2011. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fejenállás? ezt még nem hallottam, lehet igazad van (: majd kipróbálom (:

A fodrászt már sokan mondták...

Ebbe a samponba az a rossz, hogy így is sok hajam van és még több lenne de köszönööm azért lehet kipróbálom (: :P

2011. szept. 6. 15:34
 5/6 habibi ***** válasza:

szia, bár én nem próbáltam, de barátnőm esküdött a burgonyára! Azt mondta, ha burgonyát eszik, akkor jobban nő a haja. De érdemes halat (ezt a páromon látom, mert Ő elég sokat eszik halat, és a haja olyan szép, dús és egészséges), rizst, B-vitaminban és cinkben gazdag ételeket fogyasztani,és D-vitamin is fontos, a fejmasszázs , kávés öblítés, csalán-öblítés,sörös- öblítés is nagyon jó.na persze harmóniában kell lenned önmagaddal és az meglátszik a hajadon is-saját tapasztalat :)

Jó növesztést

2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm (: Pont tegnap ettem rizseshúst, egyik kedvencem (: de a krumplival is bátran szóbaállok (: köszönöm a válaszodat
2011. szept. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!