Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit erdemes szalkas hajra...

Nikiket89 kérdése:

Mit erdemes szalkas hajra kenni hogy szep legyen a haj? Hazi praktika erdekelne olaj jo ra? Ecet? Felek kiprobalni tapasztalattal irjatok legszi

Figyelt kérdés
pattanasos arcra es hatra mit ajanlotok
2011. szept. 8. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Haj : Elseve Anti Breakage Hajbalzsam baromi jó sérült hajra.. de csak a végére kend fel , a fejbőrödre nem kerülhet !! kb. 1000Ft (( a házi praktikák nagy része nem hogy segítene hanem pont hogy sérti , marja a hajadat az ecet meg ráadásul baromi büdös is.. szóval ilyenekket ne próbálkozz.. az olaj meg étkezésre ajánlott nem arra hogy felkend a hajadra.. ))


Pattanásos arc&hát hát menj el arckezelésre.. az a legjobb neki !

2011. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a az ajanlasodat de sajna kulfoldon elek es itt ijen nincs itt mindenfele kutyu van de egyik se hasznalt azert kernek hazi oraktikakat
2011. szept. 9. 03:44
 3/5 anonim válasza:
Jó rá az olaj. Olíva, de gondolom másfajta is. Ártani nem fog. Max. egy kicsit zsírosodik tőle a hajad. Érdemes pakolásként rajta hagyni, majd lemosni. Hajvégeket többször is át lehet kenni, lemosás nélkül. Más: tojássárga, méz és ebbe is tehetsz kis olajat. Élettelivé "varázsolja" a hajat. Azóta mondjuk gondolom megoldódott már.
2012. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még egy: olvasztott kakaóvaj./ ezt már én is használtam. /Sheavajat is hallottam, hogy jó
2012. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj
2015. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!