Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olivaolaj/sör jó hajhullás ellen?

Olivaolaj/sör jó hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Most szeretném kipróbálni az őket, mert baromira hullik a hajam töredezik, száraz /szivatott szőke melír csíkok/ befestetni nem akarom, szeretem a hajszínem. Valami tipp még? 17/L
2011. szept. 6. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
a sör csak fényesebbé teszi ill az olíva olaj is bár az már inkább.. inkább használj ricinusolajat. gyógyszertárban mérik,kb. 200ft. ne vasald ne festesd es lehetöleg hagyd magától megszáradni a hajad. egyszóval kíméld! de drogériákba kaphatsz más egyéb termékeket is pl Revalid. szerintem nagyon jó!
2011. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 habibi ***** válasza:
a sörös öblítés jót tesz, mert a sör tele van B-vitaminnal, ami a hajnak elég fontos, de ajánlom , hogy szedj cinket és egyél sok halat, rizst! Érdemes kivizsgáltatnod magad, hogy nincs- e vashiányod (nekem az volt és attól hullott borzasztóan a hajam , reggel felkeltem és a párnámon egy nagy hajkupac volt, szörnyű látvány és érzés is, tehát vigyázz), most olvastam aloe-vera öblítésről is, hogy az is segít ilyen esetben, esetleg kipróbálhatod ( egy kanál aloe vera levét elkeversz cca fél liter vízzel és hajmosás után leöblíted vele a hajad)
2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!