Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Futura, tincsezett műhajat...

Futura, tincsezett műhajat szeretnék most venni, amit keratinos hőillesztéssel raknánk fel. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az ápolásáról szeretnék konkrétumokat tudni, milyen sampon, milyen balzsam, kell-e vmi plusz hajápoló cucc hozzá. Azt tudom, h vasalni, göndöríteni lehet, festeni nem! Egyéb tudnivalók róla?
2011. szept. 6. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Szia. Hát nekem tresszelt futura haj volt felvarrva, de azt hittem megőrülök, annyira könnyen kócolódott, hogy az valami hihetetlen. Ha már lengedezett egy kis szellő én úgy néztem ki, mint egy oroszlán :S Egyébként más gondom nem volt vele, estére mindgi befontam mert úgy nem kócolódott annyira és reggel volt esély hogy kífésüljem. Ha tartósabbat akarsz szerintem inkább válassz igazi hajat :S
2011. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legolcsóbb és legjobb módja a hajhosszabbításnak, ha csak rövid időre szeretnél. Én most leírom neked a tapasztalataimat. Volt ázsiai, indiai, európai, futura és még egy másik fajta amire már nem emlékszem. Nos az európai amit olyan sokan dicsérnek, tényleg fantasztikus, de fél év után letörik a fele. Viszont nagyon könnyű vele bánni. A többi, viszont ugyan úgy kócolódik és baj van vele, mint a futurával és sokkal drágább. Sőt! Nekem a futura kevésbé hullott és meg merem kockáztatni, hogy annyira nem is gubancolódott, mint az indiai vagy ázsiai. Kb. 1-2hónapig bírja. Tehát, ahogy menned kellene visszarakatni, venned kell újat. Mosásnál nagyon undorító, de amikor szárítod és kivasalod(én 200fokon vasaltam és semmi baja nem lett) gyönyörű lesz és puha tapintású. Én még göndörítettem is. Ja és baromi jó hőtartó, mert ha pl. begöndöríted és megmosod, utána is göndör marad mindaddig, amíg ki nem vasalod.
2011. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ésésés milyen hajápoló termékeket használtatok?
2011. szept. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!