Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Látszik az arcon ha kőpúdert...

Látszik az arcon ha kőpúdert használunk? Az alapozót észre lehet venni. A kőpúder önmagában más mint az alapozó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom tinikoromban kőpúdert használtam és beszólt egy pasi, hogy milyen poros az út nálatok....

szóval sztem a folyékony alapozó jobb :)

2011. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:
100%

Én pont púderpárti vagyok, alapozót nagyon ritkán használok.


A "poros az út" beszólást az előttem szóló valószínűleg azért kapta, mert rossz színűt választott - túl világosat.


Ha sikerül jó színt választanod, akkor ez nem fordulhat elő. No meg nem kell egy vödörrel magadra rakni.


A kőpúdert egyébként alapozóval kombinálva szokás használni, az alapozó fölé, matt hatást eredményez és fixálja az alapozót. Én mondjuk magában szoktam használni, mert szerencsére szép a bőröm, alapozóra nincs szükségem, azt csak ritkán használom.


Szerintem az alapzó elhagyásával, csak púder használatával természetesebb, mégis egyenletes hatás érhető el - és ami miatt én elsősorban használom, az az, hogy mattít - utálom, amikor egy kicsit is fénylik az arcom. Persze, ha valakinek problémásabb a bőre, akkor lehet, hogy nem elég csak a púder, kell az alapozó is a szép hatás érdekében.

2011. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Annyi lenne még, hogy könnyen kipirul az arcom, azt is szépen takarja a púder? Mert mikor alapozó alatt pirult, gány volt nagyon :/

2011. okt. 27. 16:10
 4/7 LadyLee ***** válasza:

Na szerintem az természetesebb hatású a púder alatt - bár nem szoktam kifejezetten figyelni.


De ha szép bőröd van, amúgy is felesleges a mindennapi alapozó és szerintem jobb alternatíva egy kis púder (persze tényleg figyelj, hogy megfelelő legyen a színe, és nem úgy nézz, ki, mintha XIV. Lajos udvarából szalasztottak volna, nyakig rizsporban)

2011. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg elég gáz alapozó nélkül kőpúdert felrakni. Csúnya,nem tart,és még közönséges is. Ne legyél már natúrringyó
2011. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LadyLee ***** válasza:

Szerintem az előttem szóló valami rossz minőségű púderrel találkozott.


MIndenesetre, mint már mondtam, én nagyon szeretem, de mindenkinek más jön be, ez tény.


A natúrringyó meg egy egészen érdekes kifejezés, mely egész sok ellentmondást rejt magában.

2011. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy sima púdernek nincs annyi fedése, hogy eltüntesse a pirosságot, erre egy púderalapozó való(pl manhattan) egyébként meg lehetőleg nagy fejű púderecsettel vidd fel, és ne túl sokat, küönben tényleg poros lesz a végeredmény, ami ronda. Az alapozót meg akkor lehet észrevenni, ha túl sok, vagy nem passzol a színe az arcodhoz...vagy nem dolgozod el rendesen.
2011. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!