Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oliva olaj+kínai balzsam+só...

Oliva olaj+kínai balzsam+só ezekből készítettem testradírt, jó? Hatásai?

Figyelt kérdés

Szóval a mentolos olajat vagy kínai balzsamot összekevertem olivaolajjal és ezt felvittem a teljes testemre jó alaposan, majd a mardékba konyhasót kevertem és ezzel dörzsöltem át a bőröm...


Majd leöblítettem a sőt és hagytam kicsit az oliva olajat, majd azt is nagy küzdelem árán lemostam amennyire tudtam...


azt tudom hogy az oliva hidratál a ső fertőtlenítő és pólus összehúzó, illetve ebben az esetben remek szemcsés bőrradír, illetve a mentolos balzsam pedíg vérbőséget okoz...arra gondoltam hogy így megvan a fertőtlenítés a radírozás és a hidratálás és a mentol elveszi az olivaolaj számomra kellemetlen szagát, és a vérbőség segíti a bőr regenerációját és tudtommal narancsbőrre is jó....Arra volnék kíváncsi jól gondoltam-e... :D


2011. szept. 6. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyen nehezet kérdeztem? xD
2011. szept. 6. 23:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kihagynám a balzsamot,életemben nem hallottam,hogy belekeverné bárki is.A mentol élénkít,de vérbőség fokozásra a paprikakivonat az ideális.A só nagyon szárít ezt az olaj sem kompenzálja.Ennek az összetételnek a hatása az anyagok ismeretében,száraz,irritált,bepirosodott bőr lesz.
2011. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából sima lett a bőröm és csak 2-3 percig volt piros...és kellemes volt utána
2011. szept. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!