Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne elkerülni, hogy...

Mivel lehetne elkerülni, hogy borotválkozás után ne pirosodjak ki? (intim régió)

Figyelt kérdés

Borotválom lent és mindig kipirosodik é sokszor száraz. Mit tanácsolnátok? próbáltam már különféle krémeket, meg már csak simán tusfürdővel, vagy szappannal bekenni borotválás előtt, mégis kipirosodik. Mivel próbálkozzak? Vagy borotválás után mivel kenjem be? Ha véletlenül megvágom magam, akkor csíphet pl. a krém - de ha úgy van, kibírom, csak légyszi tanácsoljatok valamit!


18/L


2009. ápr. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A nejem sima testápolóval keni be (Asszem Níveát használ).
2009. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én csak akkor pattogtam ki...ha úgy borotváltam ha szappannal. de sima semmit nemkenek oda simán úgy ahogy van leborotválom zuhany alatt és nekem nem pattog ki. :) amúgy utána neogranormonnal vékonyan átszoktam kenni
2009. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!