Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ/t valaki közületek...

Használ/t valaki közületek Revalid kapszulát?

Figyelt kérdés

Használt? Meddig szedtétek? Én most kezdtem el mert már alig van hajam, annyira kihullott...

Vélemény a gyógyszerről?


2011. szept. 7. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az eredmény kb nulla volt! Jahh, nem, mert qrva drága, magyarul fizettem egy csomó pénzt a semmiért!
2011. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
anyám patikakártyával vette szóval a pénz nem lényeg... szóval nem ér semmit? :(
2011. szept. 7. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességem után szedtem,mert szükségessé vált,nekem bevált.
2011. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, már nagyon rég szedtem kb fél évig, nekem azóta is dús hajam van!
2011. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csicsike78 válasza:

Vegyél inkább a gyógyszertárban b-vitamin komplex-et, az van rá írva, hogy Bioextra. Abból napi 2-3 darab. Továbbá Bánfi sampon is jó.

De egyébként ha szervi vagy hormonális oka van, akkor jöhet a kivizsgálás! Ezek nem fogják megállítani.


Fiú vagy lány vagy?

Bőrgyógyásznál voltál már?

Szedsz fogamzásgátlót?

2011. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 16 éves és nem szedek foggátlót.. ez már több éve van nem tudom miért de előbb meglátjuk mit csinál velem ez a gyógyszer aztán majd jöhet a többi azért köszi ;)
2011. szept. 8. 18:01
 7/8 Csicsike78 válasza:

ha valóban alig van hajad, ez nem fogja megállítani...


akkor inkább menj el bőrgyógyászhoz....

2011. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem úgy mondom h alig van, hanem nagyon vékony szálú és semmi dússága nincs
2011. szept. 9. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!