Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából világosbarna?

Sötétbarnából világosbarna?

Figyelt kérdés

Festett sötétbarna a hajam, szeretnék világosbarnát. Külön leszivatás nélkül ki lehet fokozatosan világosítani valamilyen hajfestékkel?

Fodrászhoz nem megyek.


2011. szept. 7. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, nekem is festett sötétbarna volt, de mivel meguntam hogy sápaszt a sötét kivilágosítottam ezzel: [link]

És lám, pár árnyalattal világosabb lett, és nem lett béna színe, hanem világosabb barna. De vigyázz a lenövéssel, arra ne kend, mert szőkébb lesz.

2011. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 yarrick ***** válasza:
Én Perfect Mousse 750es árnyalatú festékével értem el,hogy a sötétbarna hajam végre világosabb legyen,pont amilyet szerettem volna.Pedig ez volt az első hajfestésem,nem rossz elsőre:)
2011. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :-)

Kedves második: neked is festett sötétbarna volt a hajad, vagy eredetire festettél?

2011. szept. 8. 18:14
 4/8 anonim válasza:

Ez a Perfect Mousse 750 árnyalat a praliné lenne? Mennyire jó ez a habos megoldás? Nekem festett sötétbarna a hajam, az eredetim is ilyen, csak azért van festve ugyanilyenre, mert évekig vörös voltam, és nem mertem leszivatni, így csak a sötétre festéssel tudtam megszabadulni a vöröstől.

Most nagyon szeretnék szép világosbarnát, és ha ez a praliné szín tényleg ilyenné tenné, akkor kipróbálnám.

Biztos nem lesz tőle szőke, vörös stb...? Mert azt nem szeretném?

2011. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az első válaszadótól kérdezném, hogy ez a festék, amivel te világosítottál, a Garnier extra világos hamvasszőke? És ha ezt a festett sötétbarna hajamra ráfestem, tuti világosbarnát kapok? :) Eddig az itt lévő két válasz tetszik a legjobban, már csak el kell döntenem, melyiket próbáljam ki. :)
2011. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 yarrick ***** válasza:
45%

Második vagyok:

Utóbb vettem csak észre, hogy te festett sötétbarnát szeretnél világosítani,nekem viszont eredetileg sötét,bocsi!

És igen, a Praliné árnyalatról van szó.Nekem bejött a habállag, mert első hajfestésről lévén szó féltem, hogy nem tudom majd egyenletesen felvinni,de sikerült!

A festékfoltok is könnyen lejönnek ha előtte bekened bármilyen krémmel azokat a területeket ahol be szokta fogni a festék a bőröd.

2011. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen az extra világos hamvasszőke. Az én hajam Syoss mogyoróbarnával volt festve, de túl sötét lett, és ezt kentem rá. Nekem világos barna lett, de biztosan függ a hajtól is. Szóval nem garantálom hogy neked is összejön, mert nem merem állítani, igazából inkább próbáld ki, és ha felkented, ülj a napra, hogy melegen legyen, úgy jobban hat. Mikor fent volt a festék azt gondoltam semmit se változott, de amikor lemostam, és megszárítottam, akkor látszott, hogy világosodott.
2011. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 andrea fazakas válasza:

sziasztok! nekem középbarnára van festve a haja, Syoss 4-8 (csokoládé szin. Ahogy én tapasztaltam ha világos barnával, vagy sötét szőkével festek rá az eredeti sötét barnára akkor csak a tövek lesznek vilagosabbak, ahol már lenőtt az előző festés,. ami nekem bevállt az hogy fokozatosan világositom a festék szinét, azaz 3-4 hónapig festem egy szinnel, de csak a hajszálak tövét, majd 3-4 hónap után megint egy árnyalattal világosabb szint választok s azt használom. Ezt a folyamatot ismetelgetem addig amig elérem a kivánt szint. Fontos hogy mindig csak a hajtöveket festem.


igaz egy kicsit hosszadalmas procedura de nekem ez bevállt, sötét barnából(majdnem feketéből)most egy normál közép barna hajam van.

2011. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!