Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a szemöldökömmel?...

Mit kezdjek a szemöldökömmel? A festésnél csak a szőr lenne más színű ugye? Bőrön meddig marad rajta?

Figyelt kérdés

barna a szemöldököm, lány vagyok.

És a bal oldali íve fogjuk rá, h elmegy de a jobb oldalit minden nap korrigálnom kell ceruzával:( (szedve van)

a bal oldali rövid nagyon, és nem nő rendesen vissza... magamnak szedem, de nem tetszik unom már ezt.


2011. szept. 8. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:

multkor láttam 1 csajt, az eredeti szemöldöke ki volt szedve és ugyanazon az íven át volt festve de úgy hogy a bőre is... és szép volt nagyon,olyan szép egybefüggő egyenletes színű volt neki...nemtudom rá volt-e festve neki vagy tetoválva volt alul...de nemhiszem h tetoválásnál meghagyta volna az eredeti szemöldök ívét frissen szedve.

Nagyon gáznak tartom magamnak amilyen most de félek hogyha elmegyek kozmetikushoz kiröhög h csúnya:S


MIT KEZDENE VELE???

2011. szept. 8. 15:46
 2/4 A kérdező kommentje:
*bocsánat A JOBB OLDALI RÖVID AZ A GÁZOS
2011. szept. 8. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz és kérj szemöldökfestést.Akkor olyan lesz,mint amit láttál.Nem tudom mennyi idő alatt kopik le,de rendszeresen utána lehet festetni.És nem fog kinevetni,rengetegen járnak hozzá,akiknek nem adatott meg a dús szemöldök.
2011. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bőrről 1 nap alatt kopik le.Ha nem nől vissza érdemes azt a rész átkontúroztatni.
2011. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!