Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajat mivel lehet feldobni?

Barna hajat mivel lehet feldobni?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, vállig érő barna, enyhén hullámos hajam van. Vékony szálú és elég kevés a hajam. De jól mutat ha foglalkozok vele. Szeretném valamivel feldobni, hogy szebb és érdekesebb legyen. Nem akarok extravagánsat csak mutatósat. Milyen ötleteitek vannak?
2011. szept. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Göndörítsd be szép hullámokba vagy tupírozd fel a tetejét, csatold el aztán kösd copfba!

Ha meg szímre gondolsz, akkor ajánlanám a Matrix hajszínezőt, amitől csoda fényes lesz a hejed! :) Csak fodrászoknak adják ki!


20L

2011. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hejed=hajad
2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj ki egy az eredeti hajszíneddel szinte megegyező hajszínezőt. gyönyörű fényes,élettel teli lesz tőle a hajad és nem is látszik rajta,hogy 'mű':) én a perfect mousse-t vagy a loreal castingot ajánlom,gyönyörű színek és ammóniamentes mindkettő.
2011. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Anyukám frufrut vágatott, és abba rakatott melírcsíkokat, csak kicsit eltérőt a sajátjától, fiatalos és nőies lett! És nem utolsósorban: modern. De nem az a "tininek akarok kinézni" modern, hanem abszolút "tárgyalóképes" :)


Barna hajba mondjuk tetethetsz sötétszőke csíkokat, csak pár finomat. Ez nem extravagáns, de éveket fiatalít, ez fix.


26 éves vagyok, tervezem én is, hogy ha levágatom majd (jelenleg hátközépig érő szőke, de az ugyebár egy idő után szerintem tinis, tehát komolyabbra váltok majd) nekem is hasonló lesz.

2011. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!