Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy késöbb göndörö...

Lehetséges hogy késöbb göndörödik a hajam?

Figyelt kérdés
Most 15 éves vagyok, a hajam sem egyenes sem göndör és nem is hullámos, az egyenes és a göndör között van, amit nagyon rosszul tudok kezelni.Már mindig is göndör hajat akartam.Nem rég egy képet néztem az "édesapámról" (akit nem ismerek), a képen kb. 10 éves és egyenes hajú, az emlékeimben visszont göndör haja van, elkeztem reménykedni hátha nekem is ilyen hajam van, hogy késöbb göndörödik be, csak azt nem tudom hogy lehetséges e?
2011. szept. 10. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges szerintem.

nekem olyan 10 éves koromig tlejesen egyenes volt. aztán kicsit hullámos. kb 13-14 éves koromban levágattam vállig érőre a hajamat. és azóta göndör:D

2011. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja jó, nekem 13 éves kórom óta lett ilyen kezelhetetlen, azelött nekem is teljesen egyenes volt
2011. szept. 10. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egyenes hajam volt aztán elkezdett hullámosodni amit utáltam mert összevissza állt és olyan fejem volt kb mint egy oroszlánnak.Ezért vasaltam sokáig amit nagyon megbántam. Mostanára megtanultam nagyon szépen kezelni...Hajhabbal kicsit felturbózom aztán úgy száritom hogy nyomom felfelé a tincseket. Azóta gyönyőrű hullámaim vannak. Igaz nem bari göndör de szép:) És egy diffúzoros hajszáritó is sokat tud segiteni a formázásban!
2011. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, velem is ez volt, nem is akarják elhinni...gyerekként egyenes volt a hajam (jó,nem szög, de mindig cseszegettek, hogy fésülködjek, holott akkor öt perce tettem meg), aztán 14 évesen levágattam fiúsra,aztán elkezdtem növeszteni. onnantól kezdve göndör nőtt. és anyukám mesélte, hogy mikor apukámmal megismerkedett, ő is göndör volt, és azt mondta, hogy gyerekkorában neki is egyenes volt. anyukám meg nemhitte el. erre jöttem én.

én se emlékszem apámra, kicsi voltam, mikor meghalt. szerintem a tied is göndör lesz, hagyd úgy.

2011. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!