Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljátok az arcbőrötöke...

Mivel ápoljátok az arcbőrötöket, mit tesztek érte nap mint nap (vagy néha-néha), hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Milyen terméket használtok, milyen gyakran, milyen a hatása... lécci írjatok le mindent.


Nemet és kort is! köszi


2011. aug. 31. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Nivea Visage Young tonikot használok, napi 2x.

Ugyanennek a termékcsaládnak van pattanás leszárító ceruzája is.

Heti egyszer radírozom az arcom, St. Ives barackos arcradírral.(dm-ben szoktam venni)

Ezen kívül használok még himalájai sószappant is. (szintén dm)



Itt a sószappan:

[link]

2011. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mézet felolvasztok és ahhoz egy kis élesztőt keverek, hogy kenhető legyen...ezt kb. hetente egyszer csinálom, kb. fél óráig hagyom fent

ezen belül svédcseppet használok minden este fürdés után

ha van 1-2 pattanás, akkor meg kinyomom =)

2011. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zselés arclemosó,tonik,hidratáló.Reggel,este.Nincs pattanásom vagy bőrhibám,ezért csak lájtos,ásványi alapozót használok.

Ennyi meg néha,kb.kéthetente kamillás gőzölés.

19/L

2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 13/L
2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*első vagyok: 13/L
2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerencsére nincs nagy gond az arcommal,szóval csak sima rossmann-os arclemosót,azt hiszem rózsavizes. bőrradírt is innen (sinergen), nagyon ritkán, hetente 1x maximum. és reggelente nivea hidratálókrémet. ha nagyon előjönnek a mitesszereim akkor kamillás gőzölés.

a kamillát nagyon szeretem,ha karikás-duzzadt a szemem filtert rakok rá 10-15 percre,és szépen elmulasztja:)

19/L

2011. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem oriflame-s Pure Skin arclemosó, szemcsés, nagyon jól letisztítja az arcot. szerencsére nem vagyok pattanásos, de arra meg Aknesolt szoktam venni, gyógyszertárból könnyen beszerezhető.

18/L

2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dm sajátmárkás bőrradír akkor, amikor kezd az orrom mitesszeres lenni.

Ha száraz a bőröm, akkor Lady stella márkás csokis bőrradír (nem elég erős ahhoz, hogy a mitesszereket kiszedje, de az elhalt hámsejtekre tökéletes, és nagyon jó ápoló hatása van a méz miatt)

Ha van pattanásom, mitesszerem, akkor napi 2x arclemosó tonik, szintén dm-es


Ezen kívül naponta 2x be kell kennem az arcomat. Ha szeles/hideg időjárás van, illetve ha tél, akkor gyógyszertári cremor aquosus krémmel, ha ilyen nyárias, akkor Lady stella arckrémmel.



Különben nagyon sz@r a bőröm, ha nem ápolnám így, akkor tiszta ekcémás lenne. Ezeken kívül mást nem is kenhetek rá (pl alapozó), mert az illatanyagok miatt pillanatok alatt vörös lesz a fejem :S

2011. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!