Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már csak a sebész segíthet?...

Már csak a sebész segíthet? Valami gigantikus méretű szőrbenövés van a bikinivonalamon a combomon.

Figyelt kérdés
1,5 cm átmérőjű...piros, de magától nem fáj. Magától ez elmúlhat?
2011. szept. 14. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg bőrgyógyásznak, ő biztos tud segíteni.
2011. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem még csak ilyen félcentisek voltak, de mindig kiszúrom tűvel, megkeresem vele a szőrszálat, felhúzom a végét, és kihúzom szemöldökcsipesszel. pár nap múlva el is tűnik :D
2011. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a benövés túl mélyen van szerintem a tűs-trükkhöz.
2011. szept. 14. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a következőt csináld.3%-os folyékony hidrogén-peroxidot tegyél gézdarabra,de csak oda!Utánna dunsztold be,tudom irtó rosszul hangzik.A lényeg,hogy ne érje levegő.2-3 napig cseréld reggel és este,ekkor már kidolgozza a gyulladást és a szálat is.Húzd ki,ha már tisztán látod.Utánna elég egy betadine-os géz 1 napig.Magától nem múlik el,mivel a szál okozza a gyulladást.
2011. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! kipróbálom. már csináltam ilyet furunkulusnál
2011. szept. 18. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen,nekem ez mindíg beválik a mélyebbeknél.Orvos anyu,de félek a többiektől így mindíg megúszom:).
2011. szept. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!