Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés segítség hogyan?

Hajfestés segítség hogyan?

Figyelt kérdés

szóval vállig érő barna-sötétbarna hajam van és szeretnék belőle feketét csinálni.(fiú vagyok ha ez számít a továbbiakban bármit is)

-fodrásszal csináltassam meg vagy megtudom otthon is?


-ha otthon csinálom milyen festéket vegyek ami jó,

-milyen árban van kb és merre keressem,

-egyedül megtudom magamnak csinálni vagy ha valaki segít?


bocsi a több kérdésért csak gondoltam nem írom ki külön külön.


2011. szept. 14. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél Palette color 24 hajmosásig tartó színezőt! Így legalább látod hogy állna, nem annyira káros, mint a hajfesték. Mindenképpen ezt vedd!!! Ha nem tetszik idővel kopik!

Egyszerű: nedves hajra kell felvinni a szérumot, de benne van egy pontos leírás, egyedül is meglehet csinálni, főleg ha nem hosszú nagyon a hajad.

3 hónapig tuti sötét marad.

2011. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nedves hajra? Én úgy tudom, hogy szárazra kell (a tartós hajfestéket legalábbis). Meg tudod magadnak csinálni, de hátul a tarkód körül lehet baj lesz, mert ott már nem látod hogy hol van festék, hol nincs, és elválasztani sem nagyon tudod. A Palette is jó, az kb olyan 800 Ft körül van (változó lehet az ára). DM, Rossmann, de egy egyszerű CBA-ban is kapsz, de a drogériák a biztosak. :) Ha úgy érzed, hogy nem fog menni, inkább hívj el egy lányt a barátaid közül aki festett már hajat. :) Sok sikert! :)
2011. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:3
2011. szept. 16. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!