Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek a mi a tapasztalata a...

Kinek a mi a tapasztalata a Mepiform szilikon tapaszról és a Cicaplast készítményről?

Figyelt kérdés
Pici, friss műtéti hegekre használnám, helyesebben a tapaszt már 2 napja használom is. Viszont a tájékoztató azt írja, hogy 24 óránként le kell venni és kb. 3-7 alkalommal vissza lehet rakni ugyanazt a darab tapaszt, hát én nem ezt tapasztaltam. A zuhanyzást jól tolerája, tényleg vízálló, de a visszaragasztást már nem. Ahhoz viszont túl drága, hogy minden nap cserélgessem. Az biztos, hogy amióta be vannnak a hegek ragasztva nem viszketnek. Aki használta ezeket a készítményeket kíváncsian várom a véleményét és a tapasztalatait.
2009. ápr. 23. 10:35
 1/1 anonim válasza:

3 hetes a heg-em mepiform-ot használom, úgy gondolom, hogy szellőznie is kéne annak a sebnek, ezért én nappal contraktubex-el kenem, estére ragasztom be, és szerintem ez "egyhasználatos" mert nekem reggelre mindig lejön, pedig le szoktam pluszba ragasztani is. az se mindegy, hogy hol van, nekem a szám és az orrom között, és elég könnyen lejön, amint megszólalok már föl is válik, ezért kell még leragasztani valamivel, nem ajánlom, hogy visszatedd, mert ha leveszed csak nem olyan steril főleg ha 7 napja azt használod o.O

13/L

2012. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!