Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élettelennek tűnő, fakó hajra...

Élettelennek tűnő, fakó hajra szeretnék ápolási tippeket kapni. Sajnos már nem hiszek a csodaszerekben, mi segít?

Figyelt kérdés
A hajam a nyáron eléggé sokat vesztett fényéből, bemattult, pedig sosem festettem még. Gondoltam arra, hogy a túl sok sós víz nem tett neki jót. A sok kenceficében már nem tudok hinni. Valami bevált, gyors módszer érdekelne. 23/L
2011. szept. 17. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kencefice, bevált és gyors: olló.
2011. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az Avon zöld sampon-a az én hajammat helyre hozta és most tök szép fényes, pedig csak kb. 2 hete használom
2011. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első: imádom az ilyen jólelkű embereket! Kösz, hogy nem a veet-et ajánlottad....
2011. szept. 17. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vok, és teljesen komolyan gondoltam. Senki nem mondta, hogy vágasd le tövig, de csodát művel a hajjal.

A kenceficékben meg nem hiszel, akkor minek ajánlgassam?

Egyéb instant módszer: fested be az eredeti színére, fényt ad neki, bár hosszú távon tropára vágja, és akárhogy is, az egyetlen jó megoldás még mindig az olló.

2011. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem eleve fénytelen volt a hajam, vékony szálú, élettelen, én úgy hoztam rendbe, hogy áttértem natúr kozmetikai szerekre
2011. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, én azt hittem, teljesen levágni:D:D Nem rég volt belőle vágva, és a fodrász is a festést javasolná...hát nem tudom... Kicsit félek, hogy kihullik, mert sok bajom volt így is régebben vele (rettentően hullott tizenévesen)
2011. szept. 17. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a gliss kur termék spray-it használom , és nagyon jól rendbe tették a hajam.. és szép fényt is ad nekik.. nekem amelyik bevált az a narancssárga és a rózsaszín flakonos.De jó még a balzsamja is.. szerintem előbb ezt próbáld meg.
2011. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!