Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én haj ápolási módszerem...

Az én haj ápolási módszerem módszerem minden napos hajvasalás mellett Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Kezdetnek hajat mosok Gliss kur asia straight samponnal majd rakok rá ugyanebből balzsamot azt rajt hagyom 5 percig kb aztán szintén ugyanebből pakolás azt 15-20 percig hagyom rajta majd kicsi samponnal újra megmosom majd törölközőt teszek a hajamra és megvárom míg kicsit szárad aztán leszedem a törcsit megfésülöm óvatosan és rakok a végekre avonos hajvégápolót majd gliss kur asia straight egyenesítő krémet vagy loreal studio hot liss hajhabot vagy valami formázót és ezt beszárítom olyan egyenesre amennyire csak tudom (nagyon jó az elite professional egyenesítő kefe) majd a hajvasaló legkisebb fokozatán 1-2x átmegyek rajta és lefekszem aludni

de minden vasalás előtt syoss hővédővel fújom be.


Azért mosom meg pakolás után samponnal újra mert akkor jobban beáll és könnyebb formázni


fodrászhoz 3-4 havonta szoktam menni de meglepődik hogy alig fél centit vagy annyit sem kell vágni belőle:)

a pakolást heti 2x rakom rá

amúgy heti 3x mosom a hajam : kedden , csütörtök és vasárnap


2010. jún. 12. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, de hidd el, később marékszámra fog hullani a hajad.
2010. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért fog hullani a haja?

Hajgyógyásznál vagyok gyakorlaton, ő is mindig mondja, hogy mivel vasalom a hajam, tegyem rá ezerrel a balzsamot, meg a pakolót. Aztán hővédőt meg a hajvégápolót.

Jól csinálod szerintem, viszont az, hogy a végén még megmosod, az hülyeség, mert így eltávolítod a balzsamot meg a pakolót, ergo tök mind1, ha nem teszel rá. SZerintem!!!

2010. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De tényleg minden nap kivasalod a hajad?

Vagy csak ha mész valahova..:D Én pl. nyáron dolgozok szóval csak akkor vasalok hajat ha bulizni megyek.. meg nyáron amúgy is összefogom.. akkor meg nem mindegy hogy ki van-e vasalva?!

Szerintem jobban tennéd ha nem vasalnád minden nap.. mert lehet hogy most nem is csúnya a hajad de ennek majd később lesz látszatja.. 17/L

2010. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak ha megyek valahova akkor kivasalom pl:buliba , suliba , vagy vendégek jönnek ilyen alkalmakkor
2010. jún. 12. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:

jó kis rituálét találtál ki:D

sztem ezzel semmi baj nincs és ha a fodrásznak sincs ellen kifogása akkor....

2010. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és mindezt hányezer forintból oldod meg havonta? Ezek mint totál márkás cuccok, nekem nem lenne ennyi pénzem ilyesmire...:S
2010. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nem szoktam számolni ezeket.De ha a hajamról van szó nem gondolkodok xD
2010. jún. 16. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól csinálod,arra figyelj hogy hajmosáskor amikor először bevizezed a hajad számolj el magadban 100ig,lehet soknak tűnik de akkor lesz kellően vizes a haj és akkor szívja be a hatóanyagokat. öblítéskor pedig nagyon öblítsd le a sampont mert az előző hajápolószereket úgy távolítod el. én is gliss kurt használok egyébként:)
2010. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a fodrász hogyha rakok rá balzsamot akkor már pakolást ne.

Mielőtt elalszol felesleges szárítóval szárítani,reggelre úgy is megszárad,utána meg vasalod.=)

2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mostmár én is úgy szoktam csinálni hogy vagy balzsam vagy pakolás :)
2010. aug. 1. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!