Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre, hajra valami...

Zsíros bőrre, hajra valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

Nagyon zsírosodik a hajam, és nem tudok vele mit csinálni. Két naponta mosok hajat, de a második napon már szörnyen néz ki. Próbáltam már rá több féle sampont, idáig semmi nem használt. Próbáltam olyat is hogy először meleg vízzel mosok hajat utánna hideggel, meg hogy kitolom +1 nappal a hajmosást, de semmi. A hajam ráadásul festett, és vasalom is néhányszor, de a szárazságnak nyoma sincs.


A bőrömmel ugyan ez a helyzet, és azzal sem tudok mit kezdeni. Olvasgattam itt GYK-n is a kérdéseket válaszokat, de eddig semmi jót nem találtam.


16/L


2011. szept. 18. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

nemtudom, hogy neked ez mennyire jönne be, suliidőbe nem épp a legjobb kipróbálni, de milenne, ha csak heti 1x mosnál hajat? mert nekem is 2-3naponta kellett mosni, és utána én ezt kipróbáltam és az 5. napon lesz zsíros csak.

Arcbőröddel pedig menj el egy kozmetikushoz, tisztíttasd ki és irass fel "fekete szappan"-t. ez nagyon jó a pattanásokra.

2011. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szárazsampont.Csak az a lényeg,hogy alaposan fésüld ki.Arcra egy erősebb,szárító rázókeverék lenne ideális.A gyógyszertárban összeállítják neked.
2011. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen sampont használsz?


nekem a wu2 vált be,amikor azt használtam,elég volt ha csak 4-5 naponta mostam a hajam :D


vagy nem lehet hogy nem mosod ki elég jól a sampont?


pattanásra kérj olyan fekete szappant amit az egyik előttem lévő válaszoló írt


az állitólag tényleg nagyon jó :)


13l

2011. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hajra nem tudok tanácsot adni mert nekem is hamar zsírosodik...:S

de az arc bőrödre tudok, nekem az egyik avonos termék vált be a neve : clearskin 3 az 1-ben arctisztító,radír és maszk én csak arctisztítóként szoktam használni már kb 1 hónapja és nekem bevált ,most kezdtem el használni még egy avonos terméket kb 1 hete naturals arcradírt és nagyon jók:) már nekem egyáltalán nem zsíros az arcbőröm most váltok át a normál bőrre való tonikra :) remélem hogy tudtam segíteni


kép:

[link]


[link]


14/L

2011. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tippeket, a megválaszoltak közül még egyiket sem próbáltam, de azt hiszem itt az ideje.. :)
2011. szept. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!