Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hordhatnám a hajam?

Hogyan hordhatnám a hajam?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van és mivel most ilyen párás idő van összeszoktam fogni. Viszont már egy kicsit unom, azt a sima lófarkas megoldást. A frufrummal nem tudom variálni sajnos. Esetleg lenne valami ötletetek? Ha tudtok képpel vagy videóval is mellékeljetek:)
2011. szept. 18. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Nyírd le tar kopaszra a buksikádat, és máris nem kell problémázni a párával, na meg hogy hogy áll a hajad.
2011. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előzőn jót röhögtem :D

amúgy nekem is vállig ér és néha így hordom:


[link]


van amikor kontyot csinálok

[link]

2011. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szija! Nekem is van néhány ötletem :) A lófarkat ha magasabbra rakod a fejedet, akkor szép frizkót csinálhatsz. Szép csatokkal is díszítheted, úgy a legegyszerűbb hajviseletet is feldobhatod :) Laza banánkonty, amit úgy készíthetsz el, hogy a hajad végét a teteje alá gyűröd, és egy csattal rögzíted, és ki is úzkodhatsz szálakat, h lazább legyen, esetleg előtte begöndörítheted. Úgy is szép, ha féloldalra kötöd, és begöndöríted a végét. Vagy csak elcsatolod elől. Esetleg befonod, v csak tincsekben fonod be. Remélem segítettem! :))
2011. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a videólinkben, hogy van olyan haja a nőnek? Úgyértem, hogy olyan mintha tincsekben lenne összefogva vag ynem is tudom, hogy írjam le:D
2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!