Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátközépig érő gesztenye...

Hátközépig érő gesztenye barna hajam van. Nem tudok kitalálni semmit amivel feldobhatnám. Befesteni levágatni ugyan nem szeretném de azt is unom hogy állandóan felkötve hordom. Valakinek van ötlete hogyan hordhatnám változatosan?

Figyelt kérdés

Tök egyenes begöndöríteni sem lehet mert azonnal kijön belőle.(de úgy szeretnék loknikat)

Hogy kössem fel vagy mit tűzzek bele?

Sajnos eléggé unalmas vagyok talán kicsit dobna az egyéniségemen is egy kis aranyos akármi.


2010. jún. 30. 20:38
1 2
 1/16 anonim válasza:

Kicsi vágás nem árt(esetleg tépetni)

Loknik... Nekem is kidobja a hajam a loknikat, és még vékonyszálú is, picivel a vállam alatt ér. Hajvasalóval csinálok bele loknikat(csak ne frissen mosás után nem megy)! Addig, amíg végig mész a hajadon, megmaradnak a loknik! Én úgy szoktam, hogy kicsit átfésülöm és csak az aljában vannak a loknik. A frufrud (még ha félig frufru)mondjuk hátra tudod tűzni, hajlakk neki és kész a séró, kb 10-15 perc.

2010. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi majd kipróbálom:)de azért remélem van még remény és írnak még ötleteket:D
2010. jún. 30. 20:54
 3/16 anonim ***** válasza:
hűűű bár nekem lenne ilyen problémám :D!!! egyébként ha nekem olyan szép hosszú hajam lenne, akkor tuti így hordanám: kicsit kócosan hagyni majd befonni... egyszerű de sztem nagyon nagyon szép!!! [link]
2010. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
OMG! Előző komizó ez a haj nagyon klassz! Mindenképpen kipróbálom:D Megpróbálom megcsinálni valahogyan köszi köszi:D
2010. jún. 30. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:
ugye-ugye:D:D:D én is bele vagyok zúgva! hát örülök h segíthettem ! am ha tetszenek ezek a frizuk írd be google-ba hogy: long braid hairstyles 2010. én így találtam ilyeneket. (=
2010. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ugye tudod hogy imádlak?!:D köszi még1x az ilyenek mit amit linkeltél jönnek be igazán,hasonlók..most én is keresgetek:3
2010. jún. 30. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem feldobná, ha lépcsősre vágatnád (de csak az elejét). Hajvasalót, kreppelőt, sütőt ne használj! Nekem ugyanilyen hajam volt (csak hullámos). Folyton vasaltam és le kellett vágatnom mert szanaszét tört. AZóta is növesztem, de nehezen nő...már a póthajat fontolgatom. :S
2010. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szegény!:( barátaim már tanácsolták, de anya nem akarja engedniXD
2010. jún. 30. 21:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen hajam van, és sokáig nekem is ez volt a bajom.Most rátört a hajamra a gyorszsírosodási korszak, nagyon utálom.Nekem általában hangulatfüggő hogy hogyan csinálom-féloldalas frufrum van, meg kicsit tépett az egész, meg a vége lépcsőzetes-.Szóval én ha sportos hangulat, akkor felfogom, ha elegáns, akkor kibontva, és a füled fölött mind a két oldalon 1-1 tincset megfogsz-jó persze fésülsz meg ilyenek- és hátul összefogod, vagy összefonod, kb ennyi.Összefogni gumival, csattal is lehet.Kicsit olyan feeling, mint a Gyűrűk urában a tündéknek, de nem láttam még olyat akinek ne állna jól.Aztán felkontyozhatod úgy is, hogy copfba rakod, fel magasra, és apró tincseket feltekergetsz és odatűzöd.Remélem érthető.Egyesével a tincseket, irtó jól néz ki, főleg ha alul hagysz lógni egy kis hajat.Aztán lehet klasszikus két copf, én azt is szeretem, ugyan ez befonva, meg ami szerintem marha jó, hogy rejtett két copfba elkezded fonni a hajad, de mielőtt eljönne a fejbőrödtől, egy tincsben fonod őket tovább.Én nem tudom megcsinálni, de koleszos szobatársak segítenek.Aztán ha nincs kedved semmihez, fond be, úgy mint az előző valamelyik kommentben írták.+ vannak hajpántok, fémek, műanyag, bár én az anyagból készülteket előnyben részesítem, mert lehet hozzájuk cuki csatokat tűzni.Remélem segítettem!L15
2010. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Fond be a nedves hajad este,kb 5-6 tincsbe, majd reggel bontsd ki, túrj bele, összevissza igazísd be,és rá hajlakk! Szerintem próbáld ki, nekem nagyon tetszik így,és nem roncsol.

2010. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!