Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok laza kontyot...

Hogyan tudok laza kontyot csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

leírnátok pontosan hogyan csináljátok ezeket?nekem soha nem sikerül :/ mindig olyan bénán van a fejem tetején szóval fogom az egészet és kiengedem a hajam.Valahogy mindig olyan túl szoros lesz az egész és nem tudom szépen felcsavarni.Ennek van valami technikája?Linkelhettek videót is csak segítsetek!


2011. szept. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hat szerintem ennek nincs tehnikaja. szerintem csak az tudja megcsinaln akinek sok haja van, nekem sem sikerul sose, pedig nekem ninsc keves
2011. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ha nekem nincs sok hajam akkor nem tudom kinek van :DD rengeteg hajam van és a hátam közepéig ér :)
2011. szept. 18. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Na én megpróbálom elmagyaráznii...fogd össze a hajad a kezeddel,oda ahol a kontyot akarod. és ahogy felkell gumizni na azzal a technikával csináld csak a hajad ne húzd ki.
2011. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem se sikerült:/ pedig elég sokat próbálkoztam,nekem is sok hajam van..
2011. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kezeddel fogd össze a hajad, aztán a copfot a másik kezeddel túrd össze és össze-vissza fogd oda ahogy akarod, hogy a konty legyen.
2011. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de nem vagy egyedül, én se tudom megcsinálni ezt. XD Vagy szoros lesz, vagy ha lazábbra próbálom akkor meg ugyanolyan, csak lóg. ^^"
2011. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!