Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős és tartós szőke hajfesték...

Erős és tartós szőke hajfestéket mondanátok (vörös a hajam?

Figyelt kérdés

a baj h. próbáltam elég sokat,de egyiksevált be mivel erős drótszerű göndör hajam van,és nemnagyon szsretem ezértvasalom meg minden,amugy most melírozott,és eléggé hamar kopik....de fodrászfestéket se nagyon akarok mert 4500-lenne.

15/f


2011. szept. 24. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
15 éves fiú, melírozott hajjal, és szőkíteni akarod? :O
2011. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne kérdezzetek légyszi meg ne oltsatok és hasonlók,csak a kérdésre válaszoljatok,kösz,amugy igen mert nemszeretem a hajszínem....
2011. szept. 24. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes..és ha fiú és festeni akarj akk mi van ?...nem sokan szeretik a hajszínüket...én sem az enyémet...mind1...lényeg...először szívasd le, és aztán próbálj rá festeni...mert különben kikopik, bármit csinálsz... egyébként szerintem a palette XXL szőke ..asszem jégszőke vagy milyen szőke volt.. az elég tartós...legalábbis egyik barátnőm azt használta. De talán ha eddig nem szivattád le, akkor próbáld meg előbb leszivatni, aztán a fodrásszal ráfestetni...sajnos a vörös hajszíntől lehet megválni a legnehezebben...idő kell hozzá :S remélem segitettem :)
2011. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és amugy mennyibe is kerül a leszívás,és utánna pedig booltban vett hajfestékisjó?,csakmert szerintem inkább magamnak csinálom.
2011. szept. 24. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Leszivatást csak fodrász tud csinálni. :S Mert ha otthon csinálod a vörösből világos narancssárga hajad lessz. Utánna meg szerintem rá lehet menni neked is..bár ha a fodrásznál vagy érdemesebb ott megcsináltatni. Most én is szőkülök, de a bolti tényleg nem elég jó..kivéve azt amit az előzőekbe említettem..az ilyen nagyon világos szőkék...mert abban is van valamennyi szívó anyag..aztán ha nem akarsz olyna erős szőkét..késöbb lehet sötétíteni. Előző voltam. :)
2011. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok..: )))

csokoládébarna a hajam...és én a melírcsíkokat magamnak szoktam leszívatni...és még a fodrász is meg szokta dícsérni,hogy ügyes vagyok.:DDD

menny el valami kisebb boltba ami mindenes...vegyél 12% os hidrogént..:))) (kb 100 Ft) és vegyél hozzá egy csomag szőkítőport...ajánlom hogy kallos legyen...fehér alapon feliratok vannak rajta összevissza..: )) van egy narancssárga csomagolású is de semmit nem használ.:/// (kb 250-300 Ft)

utána keverd össze és a kezeddel vidd fel tincsenként ha nem olyan hosszú a hajad..:)) nem fogja befogni narancssárgára..és szemmel láthatóan szívja le..:'DDD de ha hosszú a hajad akkor vágj fóliadarabokat tedd a kiválasztott tincsek alá kend rá,hajtsd vissza a fóliát és időnként nézz rájuk.:)) ha kérdésed van akkor írj privátba..^^

2011. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A házi szőkítéssel nagyon vigyázz! Fontos hogy tartsd be a megadott időt! Nekem fodrász tanuló ismerősöm szőkítette egyszer a hajamat és úgy tönkre vágta(20 perc helyett 40 percig hagyta rajta) hogy mikor fésültem a hajamat a fele a kezemben maradt,mert szétégett! Tényleg jó a szőkítőpor(nekem a fekete hajamat is leszívta) csak nagyon kell vigyázni vele! Ha nagyon forrónak érzed tőle a hajadat inkább mosd le! Amúgy meg vannak olyan hajfestékek(azt hiszem a paletténél) ami tartalmaz szőkítőport is! ha befested azzal és utána ráfestesz valami szép világos hamvasszőkét akkor tuti szép lesz....én is így csináltam a festett vörös hajammal! és bevált....utána 1 hónap múlva megint befestettem világos hamvasszőkére és gyönyörű szőke lett a hajam! Nem foltos és nem sárga! :) Amúgy meg az nem baj ha fiú létedre fested a hajad,csak ne legyen természetellenes,mert az nem szép még a nőknél sem!
2011. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!