Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész arcom pattanásos....

Az egész arcom pattanásos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de pár nap alatt kijött nagyon sok pattanás. Anya nem enged kozmetikushoz, mert azt mondta hogy régebben ő is volt és annyira szétkínozták a bőrét, hogy mennie kellett bőrgyógyászhoz. Engem még oda se enged, mert kevés a fizetése és csak a legfontosabb dolgokra enged pénzt költeni. Aztán elkezdtem magam kinyomkodni, gőz felé tettem a fejem, de így is ott maradt a nyoma. így most jó foltos lettem.. de pattanás még mindig van. Ja és nagyon száraz a bőröm, pedig itthon van körömvirág krém ami állítólag direkt télre szükséges használni ha ki van száradva a bőr..:/ de mióta elkezdtem használni azóta olyan száraz.

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült :(


16/L


2011. szept. 20. 15:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2011. szept. 20. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!