Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessek el egy...

Hogyan tüntessek el egy nagyon csúnya vörös, gyulladt pattanást?

Figyelt kérdés
Kinyomtam,tű segítségével, és mára nincs heg viszont nagyon csúnya piros. Alapozóval sem tudom eltüntetni,annyira látszik. Ötlet hogy múljon el, esetleg hogyan enyhítsek a színén?? Nagyon fontos,előre is köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 20. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Koszos volt a tű.

Bőrradir,tonik, dermofil paszta.

Az első kettő az egész arcodra a paszta meg csak a pattanásra, szépen leszárítja.

Kamillás gőzölés is segíthet.

17L

2011. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos csak tonik van itthon de ugyan olyan maradt..:/
2011. szept. 20. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

mert a tonik fertőtlenítse van... azért kell előtte a bőrradír... így csak még jobban eltömíted a pórusokat.

Dörzsöld át a bőröd h lejöjjön a felesleges faggyú..

Kenj rá fogkrémet és inkább hagyd békén:/

2011. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tengeri só összekeverve pici vízzel,kész is a bőrradírod.:) Eltüntetni hirtelen nem tudod,idő kell hogy elmúljon a gyulladás. Kend be körömvirágkrémmel vagy neogranormon kenőccsel jó vastagon.
2011. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arcszesz, ha van, az fertőtleníti
2011. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a sós arcradírt és az arcszeszt kipróbáltam eddig semmi de azért köszönöm a segítséget :)
2011. szept. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!