Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon csúnya, ha...

Szerintetek nagyon csúnya, ha egy lányok rengeteg, tényleg sok anyajegy van?

Figyelt kérdés
Sajnos örököltem, hogy a karomon, lábamon, hátamon, szinte mindenhol van anyajegyem. A legszomorúbb, hogy nyáron a naptól pedig még több jön ki. Már egyre jobban elkeserít, hogy ennyi van, nem emelkednek ki nem csúnyák, csak hát sok van belőlük. Ha leszedetném, akkor pedig megmaradnának a hegek igaz?
2011. okt. 3. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmaradnak a hegek. Aki szeret úgy fogad el, amilyen vagy!
2011. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten bájos, ha valakinek szeplője, anyajegye van a fehér bőréhez:) Különösen ha vörös haja van.
2011. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem csúnya . :) El kell fogadni , hogy ott van és kész , nem zavaró az :D Mindenkinek van anyajegye :)
2011. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, de én inkább úgy érzem, hogy ettől vagyok különleges, én örülök nekik :D
2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem rengetek van ://

utálom őket

mindenhol van :S

2011. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
77%
és nekem is..a testemen kezdem megszokni, de nekem az arcomon is van, azt soha nem fogom.. :S
2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hátamon van négy nagy... Szerintem amúgy semmi baj vele, nem olyan, mintha ki lenne rohadva a fogad, vagy stb... Örökölted, és szerintem szép is tud lenni.. Egy barátnőm most vetetett le az arcáról kettőt... Nekem kb fel sem tűnt, hogy ottvan, mármint nem olyan, hogy húúúúha, egy anyajegy van az arcááán... Szerintem tök okés, semmi baj nincs vele:)
2011. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Engem nagyon zavar, gyűlölöm őket, meg a szemölcsöket is, de biztos van olyan ember is, akinek tetszik, szerintem egy személyiségfüggő.
2011. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért az a fertőző szemölcs, amit a strandon szed össze az ember, az tényleg undorító.. De az anyajeggyel szerintem semmi baj...
2011. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok és gyűlölöm, szerintem nagyon csúnya. Attól meg a falra mászok amikor mindenki azzal jön hogy milyen bájos meg hogy fogadd el.
2011. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!