Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fogamzásgátló tényleg...

A fogamzásgátló tényleg elmulasztja a pattanásokat? Érdemes-e csak ezért szedni?

Figyelt kérdés

A vállaimon és a hátamon vannak pattanásaim, és már nem tudok mit kitalálni, talán a fogamzásgátló segítene. Vajon tényleg hatásos lehet? És megéri a szervezetet ezzel terhelni, ha egyébként nem élek párkapcsolatban?

19/L


2009. ápr. 24. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
hát, csak ezért szedni felesleges, táplálkozz egészségesebben, igyál sok vizet, meg radírozz rendszeresen
2009. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Igen megéri, én 11-től 19 éves koromig voltam tiszta pattanás, de nagyon durván! Annyi kivizsgáláson, gyógyszeren, krémeken, pakolásokon, életmódváltáson, kozmetikusok, bőrgyógyász stb. keresztül mentem, hogy rekorder lehetnék ebben :) Persze semmi nem segített, semmi bajt nem találtak soha. Tavaly elmentem nőgyógyászhoz, Ő is nagyon sok különböző vizsgálatra elküldött, ugyan az lett az eredmény, semmi bajom nincsen. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, már 9 hónapja és az arcom nagyon látványosan javult, mindenki megjegyzi és kérdezgetik mit csináltam vele :)

Nincs barátom 1 éve, ugyhogy én is így ,,feleslegesen,, szedem...

2009. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
azért miért kell lepontozni, mert azt mondom ezért ne szedjen? hülyék...
2009. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!