Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A stift ugyanazt a szerepet...

A stift ugyanazt a szerepet tölti be mint a spray? Mind a kettő desodor?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettünk a lányokkal hogy ki milyen desodort használ. nekem stift van. egy csomó lány mondta hogy neki nem stiftje van hanem desodor(spray formában).

és csak azt használják. aki csak azt használja magában nem lesz testszaga? úgyértem a spray formájú desodor ugyan azt a szerepet tölti be mint egy stift? és a stift is desodornak számít? mert nekem mindig is volt stiftem, spraym és parfümöm. és mind a hármat egyszerre szoktam használni. stift, arra még ráfújom a sprayt, és spray a pólómra is megy egy kicsi, meg a nyakamra a parfüm. szóval nem igazán értem. segítsetek!14L


2011. szept. 21. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak 24 órás dezodorok, az izzadásgátló dezodor. Az ugyanolyan hatással bír, mint egy stift! Úgyhogy igen, ugyanaz, csak nekem hamarabb elfogy, így stiftet használok, plusz parfümöt! ja meg hát a spray jobban illatozik!
2011. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!