Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti használtok kimondot...

Lányok! Ti használtok kimondottan borotvahabot/zselét, vagy mással helyettesítitek?

Figyelt kérdés

Pl. én tusfürdővel oldom meg zuhanyzás közben, de elgondolkoztam, lehet, hogy jobb lenne venni kimondottan erre kitalált habot vagy zselét?


Érvek, ellenérvek, tapasztalatok jöhetnek! :)


2011. szept. 21. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Gillette borotvahabom de kb 2-szer használtam. Nekem nem jött be, sima tusfürdő sokkal jobb helyette.
2011. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is tusfürdővel borotválom. Próbáltam már habbal, zselével is, de kipattogott a bőröm utána. Samponnal is borotváltam már, de úgy vettem észre, hogy attól meg száraz lesz a bőröm.
2011. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a habot nem szeretem. A zselé nagyon jó, de elég drágák, bár most találtam a dm-be 700ft-ért egy nagyon jó saját márkásat. Az illata is jó és sokáig bírja..pedig én nem sajnálom nyomkodni :)

Ha pedig nincs tusfürdővel..Lábon még az oké, nekem a fő gondot egyéb területek okozzák, mert ott zselé nélkül kipattogok sajnos..zselével meg jobb..

2011. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor sietek akkor borotválok, és akkor tusfürdő segítségével. De van mikor csak sima vízzel (az a lényeg hogy ne száraz bőrfelületen borotválj).


16/L

2011. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig zselét használok, Baleásat.
2011. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Zselét használok. De azt hiszem, az Oriflame-ben vagy Avonban láttamm egy tusfürdő, borotvazselé 2 in 1-bent.
2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
nekem valami gagyi van, de van, mert regen en is tusfurdovel borotvaltam, de elegge megszenvedte a borom, mert mindenhol felrepedezett meg kiszaradt...szoval inkabb vegyel valamilyen borotvahabot, akar valami olcsobb is megteszi, az enyemre az van rairva, hogy BOND >.<
2011. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!