Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borotváláshoz muszáj borotva...

A borotváláshoz muszáj borotvahabot használni? Ha nem, ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés
tudom,hülye kérdés,de eddig mást használtam,és szeretnék átállni erre a módra. Előre is köszönöm a tanácsokat. :)
2010. máj. 24. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
kádban ülve borotválkozni; tusfürdős zuhany.
2010. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Testápoló
2010. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sose használtam borotvahabot. Kádban ülve szoktam pld. a lábam is borotválni, tusfürdő és víz segítségével. (tehát nem szárazon).
2010. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és egy nap után már újra elkezd nőni? vagy ez mindenkinél más? mert nemtudom bemerjem e vállalni...
2010. máj. 24. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Én pl. a hónaljam eleinte szárazon borotváltam, sokkal jobban lejött, mint borotvahabbal. A lábam szoktam úgy is, hogy csak eresztem rá a zuhanyból a vizet és húzgálom alatta a borotvát minden nélkül, teljesen jó. Csak ezeket csak a jó minőségű borotvákkal lehet megcsinálni, Gilette, Wilkinson, mert az olcsók életlenek és lenyúzzák a bőröd.

Intim tájékon szoktam csak borotvahabot. Tusfürdőt egyáltalán nem, próbáltam, de nem jött be.

2010. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
A visszanövés szerintem nem attól függ, mit kensz rá, hanem hogy milyen gyorsan nő a szőröd, azt nem tudod befolyásolni.
2010. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet tusfürdővel is de nekem az sajnos nem jó mert utána sokkal jobban kiszárad a bőröm, hiába krémezem be. Én aole verás borotvagélt használok.
2010. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

A borotvahab nedvesíti, puhítja a szőrszálat. Ha szárazon borotválkozok, az olyan, mintha nyúznának, ezt nem javaslom.

Ha jól bevizezed, felpuhítod a szőrödet, pl. zuhanyzol pár percig, az pont olyan hatású, mint a borotvahab.

2010. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zuhanyozásnál tusfürdő, és normál szappan segítségével, a kettő együtt szinte olyan, mintha borotvahabot használnék. A művelet után pedig persze bőségesen bekenem az érintett területet, hogy ne száradjon ki.

Egy-két napon belül viszont nekem el is kezd visszanőni.

2010. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!