Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicikizni való ha egy lány...

Kicikizni való ha egy lány nem szőrteleníti le a karját?

Figyelt kérdés

Ti szoktátok lányok?Ill. férfiaktól érdekelne ők néznek e ilyesmit.Természetesen más helyeken leszedem de a karon nem mert egy az h macera a másik meg h sokkal jobban megerősödik borostás lesz stb ha leborotválnám vagy legyantáznám(mind2őt próbáltam)...

amúgy nem sűrű változat és nem is túl feltűnő de volt már olyan tapló aki beszólt emiatt.Én nem fogom ezek után sem de érdekelnének a vélemények.


2011. szept. 22. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
na screw you:D
2011. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Vagyis minek borotválná már le? Ne borotválja, csak ha tényleg drasztikus.


F

2011. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kib*szottul meglepődtem, amikor rájöttem, hogy nincs barátnőm karján szőr.
2011. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában feltűnően sok lányt látok szőrös kézzel. Emberek vagyunk, szőrösek, aki nem akarja leszedni nem szedi le...ha egy kész jeti valakinek a karja akkor megértem hogy másokat zavarja, de amúgy meg nem.
2011. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pár lány ismerőseim akinek a kezén erős a szőrzet,de őket nem zavarja,engem pl. zavarna de odáig nem vetemednék,hogy leborotváljam vagy le epiláljam :D

amúgy minek írtad ki a kérdést,ha nem érdekel a véleményünk?

2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

jaj azt olvastam,hogy nem érdekelnek a vélemények :3

ne haragudj :D félre olvastam

2011. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A karomat én se szoktam, pedig lehet, hogy nem ártana :P
2011. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Én se szoktam soha. Ha nagyon látszik mondjuk télen (mert nyáron kiszőkül a napfénytől), akkor ki lehet szőkíteni, ha nagyon feltűnő, és olyan, mint ha nem is lenne...
2011. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Elég gyakran látok lányokat, akik szőrtelenítik, és hát, a borostás kar nem egy szép látvány szerintem... főleg ha még ki is pattogzik utána az illetőnek (ilyet is láttam)... hasonló okokból én meg se merném próbálni a karomat leszőrteleníteni, épp eleget szenvedek a lábammal, nagyon érzékeny a bőröm :| De szerencsére nem is nagyon látszik a karomon, világos, és engem különben sem zavar. Ha vkinek nem tetszik, hát sajnálom... :D
2011. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Véglegessel szedesd le.

Ha már elkezted akkor azért csak megerősödött vmennyire.

2011. szept. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!