Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha egy lány nem szőrteleníti a karját/arcát egyéb testrészét?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem ronda fekete... Akkor nem gáz. Csak ne legyen pödrött bajszú sem, mert az zavaró.
2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Normális esetben egy lánynak nem kell a karját meg az arcát szőrtelenítenie...
2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Uh, hát harcsa bajusza ne legyen. Sőt nagyon apró pihés szőkén kívül semmi. Azt viszont nem tudtam hogy a karokat is szőrtelenítik. :d A dérék fölötti mindenképp kell, a lábára viszont megint figyelhet. (:
2011. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

egyáltalán nem gáz, valóban normális esetben egy lánynak nincs szüksége erre

de ha isten ments fekete erős szőrzete van ott is akkor illik leborotválni

2011. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem az sokkal jobban zavarna, ha borostás lenne a karja...
2011. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha bajsza van akkor zavar más különben nem. Ha elfelejti szőrteleníteni és borostás lesz akkor nem valami kellemes simogatni, de engem az se zavarna.
2011. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

én pl szőrtelenítem a karom, pedig alapjáraton is szőke lenne, de egyszerűen gusztustalannak tartom. Ettől függetlenül soha nem borostás, azért szerintem egy nőnek illik figyelnie az ilyesmire...


20/L

2011. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem értem mi gusztustalan van benne. A barátnőmnek is szőke, és nagyon gyenge, épphogy látszik... és a kutyát sem érdekli. Ha olyan lenne a karja mint az én lábam, akkor lehet hogy én is támogatnám, hogy borotválja, de így... :)
2011. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

júúúj tiszta gusztustalan én is jobb szeretem a halakat símogatni, az nem szőrös...

mi van az emberekkel? o.O

2011. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

láb, kar, hónalj, szemöldök. én ezeket szoktam, bajszom nincs, derékfelett csak pihés ^^

(jaés nem lesz borostás, epilálom)


18/L

2011. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!