Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép, természetes szőke...

Szép, természetes szőke hajfestéket keresek, ami nem is roncsol annyira? Ötletek?

Figyelt kérdés

A Casting szőkéit nézegettem, de elég drága, és nem tudom, hogy megéri-e az árát.

A hab festékük komoly csalódás volt, sokkal sötétebb lett.

[link]

A Garnier Color and Shine jöhet szóba

[link]

Vagy a palette Color and Gloss

[link]


A hajam elég világos szőke, sprőd, és nem szeretném, ha szőke helyett barna lenne.


2011. júl. 27. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A garnier color&shine ugyanaz kb mint a casting, ugyanaz a gyártó, ugyanaz az állag, ugyanaz az illat, nagyrészt ugyanazok az árnyalatok. Szóval ha a castingból és a color&shine-ból is találsz olyat ami tetszik, akkor az olcsóbbat választ, ugyanaz.

A palettét én nem szeretem, nem is próbáltam... Neked kell tudnod, hogy milyen árnyalatot szeretnél, de az eredeti hajszíned befolyásolja a végeredményt és ha festett a hajad, akkor azt is tudnod kell, hogy festék festéket nem világosít. Mindig benne van a pakliban, hogy a szín eltér a dobozon lévőtől, ezértis érdemes inkább a kódokat nézegetni, mint a képet, hiszen az csak illusztráció, nagyjából látszik h milyenre számíthatsz, de eltérések mindig vannak.

Azt kell eldöntened, hogy mi a nagyobb baj: ha kicsit világosabb lesz, vagy ha kicsit sötétebb? Ha sötétet nem szeretnél és 2 árynalat között hezitálsz, ráadásul amire ráfestesz az is kicsit sötétebb, akkor mindenképpen a világosabbat válaszd.

2011. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont az a gondom, hogy idővel a hajam nagyon kifakult azoktól a hajfestékektől, amik világosítanak is.

Most olyan igazi "utcasarki" platinaszőke, és száraz is.

Inkább attól tartok, hogy két árnyalattal sötétebb lesz, mint attól, hogy nem fogja be.

A palette cuccokat én se szeretem.


Viszont azt kétlem, hogy a garnier és a loreal ugyanaz a cég lenne, ugyanazokkal a színekkel.

2011. júl. 27. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a platinaszőkére bármilyen szőke hajszínezővel rámehetsz. Mindenképpen hajszínezővel, mert az tartósabb, ne félj attól ha sötétebb lesz, úgyis kopik.


én Palette color and gloss barnát használtam nekem tetszik.

2011. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A garnier pedig a loreal almárkája ;) Ezt 1000%-ra biztosan mondom neked, nem vitatéma. És nézd csak meg alaposabban a hajfestékeiket, már ami az árnyalatok elnevezését és a kódokat illeti (mert képnek más csajt raknak be, de az mindegy is).

Amúgy erre bizonyíték, ha beírod, hogy loreal.com, mert ott ki is írja, hogy a garnier az ő márkájuk... :P

Szóval ez nem vallási kérdés, vagy ilyesmi...

2011. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!