Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodásra hajlamos hajra...

Zsírosodásra hajlamos hajra sampon vagy balzsam?

Figyelt kérdés
2-3 naponta mosni kell a hajamat, valami praktika,tipp sampon vagy balzsam??
2011. szept. 26. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Gliss Kur sampont használok, hozzá spray-balzsamot. Pontosan nem tudom mi a neve, ilyen két komponensű cucc, össze kell rázni, hajra ráfújni (nem kell lemosni, száraz hajra kell fújni), nekem ez vált be. 800 vagy 900 FT, de nagyon sokáig elég.

Nekem is nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, viszont a vége száraz, de ez a cucc segített:)

2011. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ez normalis?! 2-3 nap nem gaz.
2011. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem eleve nem tesz jot a hajadnak ha ilyen rendszereséggel mosod,mivel ez a fejbőrnek se jó ugyanis megsérül a hámréteg a fejeden és ezért mivel nincs mi védje (és igy könnyebben juthat be a kosz a baci stb.)elkezd termelni egy zsiros réteget a fejbőröd amivel "helyetesiti" ezt a bizonyos hámréteget.De az ilyen problémákra is vannak ilyen "száraz samponok" porok amit a buksidra szórsz beledörzsölöd és eltávolítja a zsírt de ha mosod a hajad akkor is max 4 naponta és GYÓGYNÖVÉNY eredetű sampont használj feltétlen ilyenkor szerintem nem szükséges balzsam semmiféleképpen!!!
2011. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!