Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Attól lehet valami baja a...

Attól lehet valami baja a hajamnak ha hetente 3x mosom?

Figyelt kérdés
pl gyorsabban fog zsírosodni vagy ki fog hullani?
2011. szept. 26. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van aki minden másnap mossa. Hajtó függ. Én is legalább 3× mosom, ha ennyi kell neki akkor ennyiszer mosom mégsincs semmi baja.
2011. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vannak már olyan samponok ami mindennapos mosásra jók.

De szerintem heti 1 mosás az elég,kivéve ,ha nem olyan helyen dolgozol ahol muszáj meg mosni,pld.v.lángos sütő,,

2011. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mindennap mosom,semmi baja,csak annyi hogy rettenetesen sűrű... de igaz az én hajam nem hosszú:)
2011. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát tiniknek heti 1 hajmosás nem elég.Ilyenkor heti 2-3 mosásnak meg kell lennie.De nyilván azért mosod a hajad mert már a 3.napon annyira rosszul áll hogy nem lehet vele mit kezdeni.Ezzel én is így vagyok.
2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Eddig nem tapasztaltam nagyon nagy hátrányt, csak annyit, hogy már utálok hajat mosni:D.

De muszáj, mert zsíros fejjel nem akarok kimenni az utcára. Sajnos mindig is hajlamosabb voltam erre. 19 éves vagyok, próbáltam ,hogy várok ilyen 1-2 heteket, hogy nem mosok meg a hajamat. Sikerült is. De nem tapasztaltam olyat, hogy ez után kevésbé zsírosodott volna. Sőt. Ugyanolyan maradt, nálam.:S

2011. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mosom*
2011. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még tini vagyok, de én csak heti egyszer mosom, és jó ez így neki. Nem szabad(na) többször mosni, mert a haj hozzászokik a több tisztításhoz, és hamarabb zsírosodik, mint amennyire zsírosodna. Pedig nekem derékig érő, hosszú hajam van.
2011. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó

És az mit csináljon akinek túl hamar zsírosodik a kezdetektől fogva?:) Az akkor mászkáljon zsíros fejjel.

Én már próbáltam úgy, hogy 2 hétig itthon voltam és nem mostam 2 hétig. De volt egy huzamban ilyen, hogy itthon maradtam direkt hát ha utána kevesebbszer kell mosni de még így sem vált be, ugyanúgy zsírosodott. Pedig próbálok egészségesen is élni de hát nem tudom, jó lenne egy héten egyszer hajat mosni de akinek ezt nem lehet megtenni az úgy sem fog zsíros fejjel mászkálni, csak azért, hogy 1 héten egyszer legyen kimosva.

2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mondtam olyat, hogy ne mossa :) Mossa nyugodtan, mert tényleg szebb, ha meg van mosva. Igen, igaz, vannak olyanok akiknek többször kell mosni. Emberfüggő.
2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg nem tesz jót, ha 2-3 naponta mossa a haját.

De akkor mit lehetne tenni a zsírosodás ellen?

1 héten egyszer hajat mosni az számomra egy álom lenne :DD

2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!