Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igazi világos hamvasszőke (de...

Igazi világos hamvasszőke (de nem olyan ronda szivatott szőke) hajszínt szeretnék. Középbarna hajam van, lehetséges egyetlen lépésben, hajfestékkel?

Figyelt kérdés

Természetes haj, nem volt még festve (illetve a festett rész már le van vágva). Alfaparf festékkel, 9-es oxival lehetséges? 9.1-es árnyalatra gondoltam, sztm nem lesz ilyen világos, mint ezen a képen.


[link]


Tapasztalatok hasonló téren?


2011. szept. 27. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg a 14.19 és 14.44-es, a linket úgy értettem hogy a kérdező linkje. Arra írtam hogyha olyat akar vagy sötétebbet, az nem sok macera.
2011. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát nehéz megfogalmazni, mondták már sötétszőkének is a hajamat, meg középbarnának is. Akkor megpróbálom a hajfestéket 9-es oxival, lesz ami lesz.

A 12-es oxitól parázok, mert attól tartok, nagyon tönkretenné a hajamat, és úgy tudom, azt csak melírozásra használják, nem az egész hajra.

2011. szept. 27. 15:20
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható minőségű termékkel, hozzáértő kezekben nincs baj a 12-es oxival sem de a 9-esre is azt mondom hogy ne otthon kísérletezz, legalább egyszer menj fodrászhoz aki megcsinálja a szőke hajat és utána legfeljebb a tövét majd tudod otthon utánfestegetni, fodrászkellékesnél van Loreal professionnel festék és oxi is.
2011. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!