Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajúak! Milyen időközönk...

Vörös hajúak! Milyen időközönként festitek a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hamar kikopik,már 1 hajmosás után narancssárgásodik :(:(:
2011. szept. 27. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Válts festéket! Gondolom eddig színezted, válassz tartós (lenövéses) festéket.

Ha ez sem segít, keress fel egy fodrászt.

2011. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hennát használok.

A minőségtől is függ egyébként, ha eredeti akkor nem úgy fog kikopni olyan undorító módon, mint a bolti hajfestékek zöme.

De a henna nekem nagyon jót tett a hajamnak. Ápolja is egyébként.

antalvali.com-on találtam rá először egyébként, akkor gondoltam átváltok egészségesebb életmódra.

2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy le volt szivatva mielőtt vörösre kezdtem festeni, de az már áprilisban volt. és a tövénél ott nem is dobja úgy ,ahogy a szívatott részen..egyébként fodrászkellékesben veszem a festéket,Bes márka ha mond valamit. A hennás esetleg jó lehet erre a szívatott problémára is? Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 27. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

A henna az egy gyógynövény. Várni kell a hajaddal legalább 3-4 hónapot míg a vegyi festék kimosódik a hajadból.

És csak akkor lehet rákenni a hennát.

Ha nem vársz akkor nem megfelelően fogja be majd a henna, más színű lesz mindenhol. tehát várni kell míg lekopik.

2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha kivárnék 3-4 hónapot,akkor nagyon undorítóan nézne k ia hajam. 1 mosás után narancssrágás, el se képzelem hogy néznék ki 3hónap után :D HÁt akkor marad a 3 hetente vágás, és egyszer csak majd lenő a szívatás :S
2011. szept. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!