Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sötét barna hajra van...

Nagyon sötét barna hajra van vmi jó minőségű hajfesték, amivel sötét szőkét lehet csinálni? Elsőre menne? Vki aki nem fodrásszal csináltatta?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sötétbarnából bármilyen szőkét csak hidrogénnel lehet. Ráfestheted a legdrágább festéket is, de nem fogja befogni. Mi próbáltuk anyum sötétszőke haját ún. "szőkítő festékkel" világosítani, de semmi eredmény nem lett. Otthoni szőkítést, pláne kezdőnek én nem ajánlanám, mert csúnya lehet az eredmény.
2010. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én palette-t vettem, a legvilágosabb szőkét, nekem olyan sötét-aranyszőke lett belőle...és nekem is sötétbarna hajam volt...se plusz hidrogént nem tettem rá, se semmit, csak ami a dobozban volt, 50 percig hagytam rajta, és nagyon szép lett! próbáld meg vele, ha meg nem jön össze, vesztettél 600Ft-ot, na bumm...vagy 1200-t ha hosszú hajad van:)


20Ł

2010. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem próbálkoznék, főleg ezekkel az olcsó cuccokkal. Én úgy tudom hogy a Palette-ben benne van a festékben a hidrogén. Menj fodrászhoz, és tuti jó lesz. Nekem egyszer ezektől az olcsó szőkitő festékektől tönkre ment a hajam, kihullott és legalább 5 év volt mire újra normális lett.
2010. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!