Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnam megallitani a...

Hogyan tudnam megallitani a hajhullast?

Figyelt kérdés
-Minden egyes alkalommal ,mikor megmosom egy marek haj marad a kezembe,lassan mar nem marad hajam ,mit kezdjek vele?hogyan alitsam meg?
2011. okt. 2. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátom fodrásznak tanul és most vették az iskolában azt, hogy a Verbo paprika hajszesz egyből megállítja a hajhullást. Kérdezd meg esetleg a fodrászod, hátha tudja, hogy honnan lehet beszerezni.

A csalán hajszesz is nagyon jó! Bánfit viszont ne használj!!! Majdnem fél évig használtam és nekem marékban hullott utána a hajam.. előtte alig jött ki pár szál. Hajnövesztés céljából használtam, de nagyon megbántam :S

2011. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem,es koszonom a valaszt ,Romaniaban elek,de megprobalom megnezni honnan tudok beszerezni olyat,de ha nem jon ossze atmegyek es keresek ,mert mar nagyon unom ,hogy ennyire hullik es felek ,hogy a vegen nem marad hajam :) ,megegyszer koszi
2011. okt. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!