Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éve lány vagyok és az...

16 éve lány vagyok és az utóbbi pár hónapban hullik a hajam, nem nagy mennyiségben, de engem nagyon zavar. Ez mitől lehet és hogyan tudom megállítani a hajhullást?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 17:16
 1/9 anonim válasza:
nincsen festve??mert akkor attól lehet!!!!
2011. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha festve van akkor valószínű h attól.

Vegyél gyógynövényes boltban vagy gyógyszertárban hajhullásra sampont az nem is olyan drága.

Vagy rossman dm ben hajhullásra kapszulát azok olyan 1-2 ezer körül vannak.

2011. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem estél át valami elcseszett diétán?
2011. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány.
2011. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért, 16 éve még fiú voltál? XD

Bocs, nem hagyhattam ki. A hajhullást rengeteg dolog okozhatja. Például nem megfelelő táplálkozás, vérszegénység, gyulladt fog, hormonzavar, stb. Ha tényleg annyira hullik keress fel egy orvost és csináltass egy vérképet.

2011. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem a gyógyszertárban ajánlottak rá "bogyót" a neve : Merz Spezial Dragees! 2hónapig kell szedni,igaz nem olyan olcsó,de megéri.(olyan 4000ft körül van egy hónapra) használj balzsamot,és ne szárítsd,ne vasald,ne formázd egyáltalán egy darabig!Sokan mondták nekem is,hogy ez nagyon jó először én sem hittem el,megpróbáltam és bevált :) Ezt tudom ajánlani
2011. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csalánsampon? ;) nekünk bevált..
2011. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ez sok mindentől lehet.Az első kérdés az,hogy fested-e? Aztán a táplálkozás is nagyon fontos,hogy kiegyensúlyozott legyen,mert az is lehet az oka.Lehet,hogy valami probléma van a szervezeteddel és így jelez.Például menstruációs problémák miatt(ha mondjuk túl sok vért vesztesz)az miatt is kihullhat a haj. :) 16/L
2011. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyulladás van a szervezetedben..ez nem komoly lehet mondjuk egy felfázástól is.:)*
2011. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!