Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Sehol egy jó fodrász...

Segítség! Sehol egy jó fodrász? F. o. n. t. o. s

Figyelt kérdés

[link]


Ezt szeretném megcsináltatni de a közelemben eggyel se találkoztam aki megcsinálta volna... Tudtuk egy jó foodrászt Pest környékén, esetleg Monoron?:/

KÖSZIMINDENKINEK!! <3

17L


2011. okt. 3. 21:46
 1/8 anonim válasza:
szegedi lennél, én megtudnám neked csinálni ilyenre :D de amugy keress olyan pesti csajt.. mert hát ott hiány nincs az ilyenekben.. akik ilyen emo-scene beállítottságuak : ) és az ilyen lányok legtöbbször maguknak vágják, tehát neked is biztos letudják,ha megkéred.
2011. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tudom h maguknak vágják de sajnos az elsőt fordásszal igazítani már én is tudnám:D xD


ajj de kár h szegedi vagy az nagyon messze van:( de azért köszönöm:D

2011. okt. 3. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Aszódon én
2011. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy képről le kell tudni vágni,VIDD MAGADDAL ,de ez nem hagyományos hajvágás technika ,olyan fodrászt keress akinek így ki van hegyezve a hajvége az tud úgy dolgozni is. (GONDOLOM)
2011. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De itt vagyok!" Sehol egy fodrász "SEHOL EGY VENDÉG!!!

a vendég is a gép előtt ül ,meg a fodrász is. kacc- kac

Itt nem adhatok fel vendég csalogató hirdetést.SAJNA

2011. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hova valósi vagy?:3
2011. okt. 5. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
aszód
2011. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pest, XV. kerület, Pólus Center - Vivacity Szépségszalon. Csupa ügyes fodrász, megcsinálják neked ezt is simán.
2011. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!