Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van pár pattanásom, amit...

Van pár pattanásom, amit szinte teljesen elvakartam, és már csak var van rajta, tehát most már teljesen olyan mint egy seb, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem mertem eddig semmit rákenni, de nagyon csúnya és szeretném ha minél hamarabb begyógyulna, mit tegyek rá?
2011. okt. 4. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet valami olyat mondjatok, amit itt otthon is meg tudok csinálni, mert nem szívesen vásárolgatnék. azt hallottam a fogkrém segít, ez igaz?
2011. okt. 4. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogkrém csak tovább szárítaná.

Szerintem hidratálókrémmel kend be (ha nincs akkor testápolóval). És ne tépd le a vart, mert akkor újra be kell gyógyulnia.

2011. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, még mielőtt elolvastam, bekentem neogranormonnal, mert az elvileg hámlasztja
2011. okt. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!