Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam! Visszalehet...

Hullik a hajam! Visszalehet valahogy ragasztani vagy kifog nőni újra?

Figyelt kérdés
Eléggé be vagyok tojva. Még csak 21 vagyok és elkezdett hullani a hajam. Mit csináljak? Esetleg parókának el lehet adni?
2011. okt. 5. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Csomókban jön ki a hajad? Menj orvoshoz, mert lehet valami komolyabbnak a tünete is.

(Már ha komoly a kérdés.)

2011. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne...

Én is 21 éves vagyok és az otthoni fésűm 3-4 naponta teljesen tele van hajjal,reggel és este használom.Pár hete kezdődött,de semmi mást nem vettem észre magamon.

Ha baletúrok a hajamba akkoris kijön jópár szál:S

2011. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez vitaminhiány szokott lenni általában. Nem emlékszem, milyen vitamint kell szedni, de google a barátod.
2011. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előzőek+ azt is vegyétek számításba, hogy az ember is cseréli a haját ( mint az állat a szőrét). Nekem a "vedlési" időszakom április és szeptember. Akkor van baj, ha csak hullik, de nem jönnek helyette az új hajszálak.
2011. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ősz van, ilyenkor mindenkinek hullik a haja, az lenne furcsa ha nem hullana ilyenkor, mivel ilyenkor cserélődik le a hajad , sötétebb is lesz
2011. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljese normális tényleg, de ha megnyugtat, csináltass egy vérképet, nincs-e pl. vashiányod, vagy nincs-e gyulladás, pl. rossz fog, fül, nőgyógyászati valami, mert ezek is okozhatják.

parókának max akkor adhatod el, ha egyben hullik ki szépen, tisztán, stb az egész hajfonatod, ami megvan 40 centi. XD

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!