Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baja van a hajamnak? :S...

Mi baja van a hajamnak? :S többi lent

Figyelt kérdés

régen növesztettem de be lett festve a hajam,és gondolom megroncsolódott a festés miatt,ezért levágattam hogy nőjön valamennyire....erre szép hosszúra megnőtt meg minden,aztán a nővérem levágta ilyen tök rövidre,pont hogy a nyakamig ért


és azóta hogy a nővérem levágta,nem akar nőni a hajam!!


komolyan,vagy fél éve vágta le,azután nőtt FÉL ÉV ALATT kevesebb mint 4-3 centit....


pedig nem töredezett a vége se meg semmi :/


mitől lehet ez?


nagyon parázok mert tegnap vágattam le és nem akarom hogy ekkora maradjon :S


gondoltam már arra is hogy veszek olyan ricinus olajat vagy micsodát....de gondolom az is milyen drága lehet :||


mennyibe kerül ez a ricinus olaj és vajon segítene?


2011. okt. 5. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom miért roncsolódott, de a ricinus olaj nem drága :) itt a gógyszertárban 1 dl 300 ft .)
2011. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :D


de nem 3 dl-t kell rárakni egy ilyen használatkor?

2011. okt. 5. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ricinusolajból nagyon kevés kell,legjobb ha összekevered valamivel.Neten ha keresgélsz találsz nagyon sok hasznos tippet.

4 évente változik az emberi szervezet,és kb ennyi idő alatt cserélődik ki teljesen a haj is. Van akinek a hullámos hajából egyenes lesz,van akinek az egyenesből göndör...

Lehet,hogy most éppen olyan időszakban vagy,hogy nagyon nehezen nő a hajad.

Nekem vállam alá ér,de nekem egyáltalán nem nő tovább,csak roncsolódik. :S

A ricinusolaj nagyon jó,nem is drága!

2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hú köszi :D


amúgy ezt én is észre vettem már hogy vagy olyan 10-11 évesen amikor még hosszú hajam volt,tök hullámos volt,most meg 13 éves vagyok és ilyen tökre egyenes....és néha azt is megkérdezik hogy kivasaltam-e? én nem nagyon szeretem hogy ilyen...:S


de amúgy majd utána nézek :)


köszi :D

2011. okt. 5. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!