Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revaliddal kapcsolatban mit...

Revaliddal kapcsolatban mit tapasztaltatok? (Konkrét kérdések lejjbb)

Figyelt kérdés

Tényleg megerősödik tőle a testszőrzet is? Lehet tőle hízni? A haj tényleg dúsabb lesz? A hajhullást mennyi idő alatt, milyen tartósan, és milyen mértékben állítja meg?

A köröm tényleg erősödik?

A haj és a köröm gyorsabban fog nőni?

A haj mennyi idő alatt lesz tőle fényesebb, ha egyáltalán tényleg fényesebb elsz?


2009. ápr. 28. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én annyit tudok róla ismerőseim köréből, hogy a testszőrzetet is erősíti és hajon nem igen vettek észre változást :S
2009. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
nem ajánlom saját tapasztalatok hogy mellékhatásai vannak.
2009. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen mellékhatásai?
2009. ápr. 28. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Te jó ég. Nekem nem erősítette a testszőrzetet. Ezek szerint valakinek igen? Szerintem ha valaki egyébként is szőrösebb, lehet hogy csak beképzeli magának, hogy mintha szőrösebb lenne a kapszula szedése után, nem? Hízni sem híztam tőle, mivel az étvágyam maradt a régiben, nem kívántam hatására jobban a kaját. Hajhullást nekem 1 hónapon belül megállította. A körmöm és a hajam erősödött, és gyorsabban is nőtt tőle. Hajszeszt is használtam közben, lehet az is rásegített. Hogy a hajam fényesebb lett volna tőle azt viszont nem észleltem. Eddig is ugyanolyan fénye volt, mint a kapszula előtt. Szerintem egyénenként változik, hogy kinek hogy reagál a szervezete egyes pirulákra. De szerintem ez hülyeség, hogy a testszőrzet megerősödik tőle. A Revalid csak vitaminokat tartalmaz, azokat amelyek főként a haj egészségének megőrzéséhez szükségesek. És ezeket a vitaminokat, ha valaki megfelelően táplálkozik, akkor úgyis bejuttatja a szervezetébe. Mégsem jeti az emberek többsége. Nekem bevált, rosszat nem tudok róla mondani, csak jót.
2009. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez megnyugtató!

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert olvastam ilyet, hogy orvos szerint nem erősíti de az ismerősöm ismerősének a hugának az öreganyja azt mondta, hogy szőrösebb lett tőle...

Volt kérdés, hogy lehet-e tőle hízni

Ugye rá van rva, hogy a hajhullást megállítja akörmöt hajat erősíti...hogy dúsítja a hajat...

Gondoltam most minden kérdést felteszek egyhelyen:)


VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT! :)

2009. ápr. 28. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Én 2szer csináltam végig a Revalid kúrát, ahogy kell.

Először megállította a hajhullást, de ennyi.

Másodszor a hajamra nem volt hatással, viszont tiszta szőrös lett a karom és a lábam de nagyon!


Akkor sorban válaszolgatnék: Tapasztalatom szerint nem éri meg rákölteni a 10ezreket, inkább orvoshoz kell fordulni aki szakszerűbb tanácsokat tud adni és talán olyan termékeket, amik biztosan hatnak.


Nekem megerősödött a szőr főleg a karomon (de csak a második kúránál volt jelentős) Amúgy több év eltelt a 2 kúra között.


Hízni lehet tőle a B vitaminok miatt, de én nem vettem észre, hogy híztam volna. Pedig így is nagyon kövér vagyok...

Hallottam, hogy aki reggel üres gyomorra veszi be annak éghet tőle a gyomra, erre figyelni érdemes.


A haj dúsabb lesz bizonyos embereknél, van akinek használ, van akinek nem. De a hajhullást azért valamennyire visszafogja egy időre.


Nekem nagyon gyenge a körmöm törik és hajlik is. Nem vettem észre különösebb változást, bár lehet...


Nem vettem észre, hogy a hajam jobban nőne, a körmöm lehetséges, de nem figyeltem.


A 3 hónapos kúra után fényesebb lesz a haj és egészségesebb, de annyira sokkal nem, csodát nem kell várni.


Én mindenesetre harmadszorra nem vágnék bele a revalidba.

2009. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

én egy dobozzal szedtem végig, semmi hatása nem volt, sem a hajamra sem a szőrömre


Azután egyszer ajánlották a Biovanne-t, nem szőrösödöm tőle jobban, viszont nem hullik anyira a hajam mint azelőtt(idegeskedés miat volt, csak kicsivel volt rosszabb a normálisnál és nagyon lassan nőtt) gyorsabban is nő ettől, és a körmeim is erősebbek lettek, bár nem olyan feltűnően.

2009. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!